Srbijatip
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srbijatip

Dobro Dosli
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 SISTEM TRI NAPRIJED, DVA NAZAD

Go down 
АуторПорука
vladan.




Број порука : 6
Join date : 08.07.2008

SISTEM TRI NAPRIJED, DVA NAZAD Empty
ПорукаНаслов: SISTEM TRI NAPRIJED, DVA NAZAD   SISTEM TRI NAPRIJED, DVA NAZAD EmptySun Jul 13, 2008 3:52 pm

Ovaj sistem klađenja je veoma jednostavan i idealan za kladioničare koji žele ostvariti dobar profit na duže staze, ali bez velikog rizika bankrota svoje banke.
Ovaj sistem predstavlja veoma jednostavnu progresiju gdje nakon promašaja, za naredno klađenje podižemo ulog za 3 unita, a nakon pogotka ulog za iduće klađenje smanjujemo za dva unita. Mislim da je vrlo jednostavno. Čim postignemo profit u totalu (budemo u plusu) serija se završava i krećemo sa novom serijom.

Ako je malo zapetljano sve će nam biti jasnije na primjeru.

Princip ovog sistema je vrlo jednostavan. Igramo seriju koja se završava sa ostvarenim profitom nakon čega krećemo sa novom serijom.
Nakon promašaja idemo sa ulogom za slijedeće klađenje koji je uvećan za 3 unita u odnosu na prethodni ulog.
Kada imamo pogodak slijedeći ulog će biti manji za 2 unita u odnosu na prethodni.

Normalno, ako pogodimo na prvom ili drugom klađenju u seriji, vraćamo se na početak, tj. iduće klađenje je sa početni ulogom.

Cilj svake serije je ostvariti profit, čime se ona završava.

Vrijednost kvote po jednom klađenju ne bi trebala biti manja od 1,80. Igraču se ostavlja mogučnost da izabere da li će igrati singl, double ili treble na listiću. Preporuka je singl.

1. Formiramo svoju banku tj. novac koji smo spremni potrošiti i koji više nama ne pripada. Pretpostavimo da nam banka iznosi
2. Pretpostavimo da nam je početni iznos uloga jednak
3. Usvojimo vrijednost jedinice, odnosno unita koji iznosi


PRIMJERI ovog sistema:

Pretpostavimo iznos banke: 200 €.
Početni ulog: 5% od banke, odnosno 10 €.
Određivanje vrijednosti unita: 1 unit =2% od banke, odnosno 1 unit = 2 €.
Kvota po klađenju: 2,00

Cilj mi je ostvariti 25% profita u odnosu na banku tj. profit od 50,00 €. Kada to ostvarim formiraću novu banku i samim tim novi početni ulog koji će mi biti uvijek 5% od ukupne banke i vrijednost 1 unita koji će mi biti uvijek 2% od ukupne banke.

Za slučaj da mi krene loše imam granicu do koje smijem biti u gubitku, a to je opet 25% od banke tj. do iznosa od -50,00 € . Ako se to desi formiraraću novi početni ulog koji će mi biti uvijek 5% od ukupne banke i vrijednost 1 unita koji će mi biti uvijek 2% od ukupne banke.
Primjer 1.
Broj klađenja Ulog Win/Lose Profit Totalni profit
1. 10 € L -10,00 -10,00
2. 16 € W +16,00 +6,00

Za ovaj slučaj serija se završava jer smo u plusu (+6,00) i krećemo sa novom serijom.
Primjer 2.
Broj klađenja Ulog Win/Lose Profit Totalni profit
1. 10 € L -10,00 -10,00
2. 16 € L -16,00 -26,00
3. 22 € L -22,00 -48,00
4. 28 € W +26,00 -22,00
5. 24 € L -24,00 -46,00
6. 30 € W +30,00 -16,00
7. 26 € W +26,00 +10,00

Primjera može biti beskonačno mnogo, ali u osnovi treba se strogo pridržavati svih pravila gore spomenutih.
Bitno je na osnovu svoje banke formirati početni ulog i vrijednost unita. Obje vrijednosti će uvijek biti u funkciji banke. (5% i 2%).
Назад на врх Go down
 
SISTEM TRI NAPRIJED, DVA NAZAD
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» SISTEM KLADJENJA - NIZ OD 6 DANA

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Srbijatip :: Kladionica :: Najbolje igranje-
Скочи на: