Srbijatip
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srbijatip

Dobro Dosli
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 1-3-2-6 BETTING SYSTEM

Go down 
АуторПорука
vladan.




Број порука : 6
Join date : 08.07.2008

1-3-2-6 BETTING SYSTEM Empty
ПорукаНаслов: 1-3-2-6 BETTING SYSTEM   1-3-2-6 BETTING SYSTEM EmptySun Jul 13, 2008 3:54 pm

Kao i kod svakog klađenja potrebno je formirati svoju banku, odnosno iznos novca koji ste spremni potrošiti na klađenje. Ja obično formiram svoju banku za svaki mjesec, a za početni, osnovni ulog uzimam 2% od banke.
Npr. ako mi je banka za ovaj mjesec 100 eura onda će mi početni ulog biti 2 eura, odnosno u tom slučaju 1 unit = 2 euro.
Na kraju svakog mjeseca izračunam koliko mi iznosi banka i na osnovu tog iznosa formiram početni ulog za idući mjesec (2% od banke).

Način igranja ovog sistema sadržan je u samom njegovom imenu. Radi se o tkzv. "Paroli" sistemu. Sistem klađenja je zasnovan na četiri pogođena listića u nizu čime se "zatvara krug". Brojevi u imenu ovog sistema označavaju uloge za 4 listića u nizu.

Početni ulog nam je 1 unit tj. ulog na prvom listiću,
drugi listić u nizu sa ulogom od 3 unita,
treći listić u nizu sa ulogom 2 unita i
četvrti (posljednji) listić sa ulogom od 6 unita.
Kvota po svakom od listića ne bi trebala biti manja od 2,00. Igraču se ostavlja mogućnost da izabere da li će igrati singl, double ili treble na listiću.

CILJ JE ZATVORITI KRUG OD 4 POGOĐENA LISTIĆA U NIZU

Prvi listić: ULOG: 1 unit; UKUPNA KVOTA NA LISTIĆU: 2,00
Ukoliko je listić dobitan igra se drugi u nizu;
UK.PROFIT: 1 unit

Drugi listić: ULOG: 3 unita; UKUPNA KVOTA NA LISTIĆU: 2,00
Ukoliko je listić dobitan igra se treći u nizu;
UK.PROFIT: 4 unita

Treći listić: ULOG: 2 unita; UKUPNA KVOTA NA LISTIĆU: 2,00
Ukoliko je listić dobitan igra se četvrti (posljednji) u nizu;
UK.PROFIT: 6 unita

Četvrti listić: ULOG: 6 unita; UKUPNA KVOTA NA LISTIĆU: 2,00
OSTVARENI PROFIT: 12 unita
KRUG JE ZATVOREN

Naveden je idealni slučaj tj. slučaj 4 pogotka u nizu. Za taj slučaj jasno vidimo da se ostvaruje profit koji je jednak 12 unita ili novčanih jedinica.
A šta kada nam listić padne?
Odgovor je vrlo jednostavan jer se vraćamo na sami početak niza i krećemo sa novim krugom, prvim listićem i početnim ulogom od 1 unita.

Ako padnemo na prvom listiću gubimo 1 unit.
Ako padnemo na drugom listiću gubimo 2 unita
(pošto smo na prvom zaradili 1 unit).
Ako padnemo na trećem listiću imamo profit od 2 unita
(pošto smo na prvom i drugom listiću zaradili 4 unita).
Ako padnemo na četvrtom listiću kao da nismo ni igrali tj. igrali smo sa lovom kladionica
(pošto smo na prvom, drugom i trećem listiću zaradili 6 unita).

Prednost ovog sistema je npr. da se može šest puta promašiti tj. ne zatvoriti krug, a sa samo jednim zatvorenim krugom (četiri pogođena listića u nizu) povratiti novac.
Назад на врх Go down
 
1-3-2-6 BETTING SYSTEM
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Srbijatip :: Kladionica :: Najbolje igranje-
Скочи на: