Srbijatip
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srbijatip

Dobro Dosli
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 SINGL PET DANA ZA REDOM - PROVJERA BANKE

Go down 
АуторПорука
vladan.




Број порука : 6
Join date : 08.07.2008

SINGL PET DANA ZA REDOM - PROVJERA BANKE Empty
ПорукаНаслов: SINGL PET DANA ZA REDOM - PROVJERA BANKE   SINGL PET DANA ZA REDOM - PROVJERA BANKE EmptySun Jul 13, 2008 3:51 pm

Što se tiče klađenja i dobitaka, mišljenje većine kladioničara je da se najbolje kladiti na singl, samo jedan tip, jer su mogućnosti za dobitak najveće.

Navešću još jedan način klađenja na singlove koji se može koristiti i za dobre tipere donijeti dobar "plus".
Suština je da se svaki dan odabere samo jedan par ili tip u koji smo "najsigurniji". Potrebno je naglasiti da kvote uopšte nisu bitne, (ja ne idem ispod 1,40). Bitno je koliko smo sigurni u taj tip.
Moje mišljenje je da se uvijek od predložene dnevne ponude može naći taj jedan "sigurni" tip.

1. Odredimo sebi osnovni ulog.
2. Kladimo se na singl u seriji od po 5 dana uvijek sa istim osnovnim ulogom.
3. Nakon petog dana u nizu provjerimo stanje naše banke, odnosno stanje profita ako smo ga ostvarili u tih pet dana. Jednu polovinu tog profita ostavljamo u banku, dok drugu polovinu pridružujem tj. sabiram sa osnovnim ulogom i nastavljam novu seriju klađenja na singl u narednih pet dana sa novim ulogom koji je jednak zbiru osnovnog uloga i polovine profita iz prethodne serije.
4. Ukoliko nakon serije od pet singlova ne ostvarimo profit, nego imamo gubitak nastavljamo sa novom serijom od pet singlova sa osnovnim ulogom.

Konkretno ja uzimam osnovni ulog od 10 novčanih jedinica.
Obavezno se preračunajte nakon 30 dana klađenja. Vjerujem da ćete biti u plusu. Ukoliko je to slučaj može se povećati iznos osnovnog uloga za idući mjesec. Bitna je disciplina i čvrsto pridržavanje svih pravila ovog načina klađenja. Uspjeh ne bi trebao izostati.
Назад на врх Go down
 
SINGL PET DANA ZA REDOM - PROVJERA BANKE
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» SINGL ZA SVAKI DAN - POLOVLJENJE DOBITKA
» Tip - Dana
» SISTEM KLADJENJA - NIZ OD 6 DANA

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Srbijatip :: Kladionica :: Najbolje igranje-
Скочи на: