Srbijatip
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srbijatip

Dobro Dosli
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 SISTEM KLADJENJA - NIZ OD 6 DANA

Go down 
2 posters
АуторПорука
vladan.




Број порука : 6
Join date : 08.07.2008

SISTEM KLADJENJA - NIZ OD 6 DANA Empty
ПорукаНаслов: SISTEM KLADJENJA - NIZ OD 6 DANA   SISTEM KLADJENJA - NIZ OD 6 DANA EmptySun Jul 13, 2008 3:53 pm

Uslovi:

* Formirati svoju banku,
* Igra se jedan listić za jedan dan,
* Osnovni, početni ulog prvog listića će biti 3% od banke,
* Naredni ulozi za naredne listiće jednaki su iznosu dobitka na prethodnom listiću,
* Maximalno 3 događaja po listiću za prva četiri dana,
* Kvota na listiću za prva dva dana ne smije biti manja od 3,00, a za naredna dva dana ne smije biti manja od 2,00.

Za ovaj sistem klađenja je karakteristično to što mi sami formiramo svoju banku, tj. iznos banke koliko smo spremni potrošiti na klađenje.

Sistem se sastoji od 6 dobitnih krugova (dana), nakon kojih obračunavamo stanje banke i na osnovu tog novog stanja formiramo novu banku, a samim tim i novi početni ulog za narednih 6 dana. Dobitni krug se završava nakon niza od 6 dobitaka u šest dana. Ulozi za listiće su iznosi dobitaka na prethodnom dobitnom listiću.
Možda ova priča zvuči i malo komplikovano, ali se vrlo lako objašnjava na primjeru.
PRVI DAN
# Formiram banku od 200 novčanih jedinica.
# Početni, osnovni ulog za prvi listić je 3% od 200 i iznosi 6 novčanih jedinica.
# Kreće se sa prvim listićem uz gore navedene uslove tj. igramo jedan listić sa maximalno tri događaja i kvotom ne manjom od 3,00.
DRUGI DAN

Za slučaj da je listić prošao (dobitan):
# Igram novi listić sa istim uslovima kao u prethodnom listiću,
# Ulog za novi listić jednak je iznosu dobitka u prethodnom listiću i za naš slučaj iznosi 6x3,00 = 18 novčanih jedinica.
TREĆI DAN

Za slučaj da je listić prošao (dobitan):
# Igram novi listić sa maximalno 3 događaja i ukupnom kvotom na listiću od 2,00,
# Ulog za novi listić jednak je iznosu dobitka u prethodnom listiću i za naš slučaj iznosi 18x2,00 = 36 novčanih jedinica.
ČETVRTI DAN

Za slučaj da je listić prošao (dobitan):
# Igram novi listić sa maximalno 3 događaja i ukupnom kvotom na listiću od 2,00,
# Ulog za novi listić jednak je iznosu dobitka u prethodnom listiću i za naš slučaj iznosi 36x2,00 = 72 novčanih jedinica.
PETI DAN

Za slučaj da je listić prošao (dobitan):
# Igram singl u koji sam najviše siguran tog dana bez obzira na kvotu (pretpostavimo kvotu od 1,60),
# Ulog za novi listić jednak je iznosu dobitka u prethodnom listiću i za naš slučaj iznosi 72x1,60 = 115,20 novčanih jedinica.
ŠESTI (POSLJEDNJI) DAN KRUGA:

Za slučaj da je listić prošao (dobitan):

* Igram singl u koji sam najviše siguran tog dana bez obzira na kvotu (pretpostavimo kvotu od 1,60),
* Ulog za novi listić jednak je iznosu dobitka u prethodnom listiću i za naš slučaj iznosi 115,20x1,60 = 184,32 novčanih jedinica.

Za slučaj da je listić pao (promašen najmanje jedan par na listiću) bilo kada u krugu od 6 dana:

* Igram novi listić sa istim uslovima kao na listiću za prvi dan,
* ulog za novi listić jednak je početnom ulogu u krugu.

Prema tome imamo:

1.DAN...............listić sa kvotom ne manjom od 3,00
2.DAN...............listić sa kvotom ne manjom od 3,00
3.DAN...............listić sa kvotom ne manjom od 2,00
4.DAN...............listić sa kvotom ne manjom od 2,00
5.DAN...............singl najsigurniji za taj dan
6.DAN...............singl najsigurniji za taj dan

NAPOMENE:
- Svaki krug se završava ako imamo šest dobitaka u šest dana ili ako se desi pad listića čime započinjemo novi krug.
- Strogo se pridržavati pravila tj. uloga i kvota po listiću.
- Nakon završetka kruga, jednostavno se saberemo i sa novim iznosom formiramo novu banku, a samim tim i novi početni ulog za novi krug.

ZAKLJUČAK:Ovim načinom igre nema iznenadnih i velikih gubitaka love zato što si već unaprijed predvidio svoju banku i novac koji si spreman da potrošiš. Način klađenja je dosta interesantan jer sam na osnovu stanja svoje banke formiraš svoje uloge. Sistem ovog klađenja temelji se na principu kada dobijaš 6 dana u nizu igraš sa tuđom lovom (ti si samo uložio početni ulog) i ostvaruješ dobit koja može biti i jednaka tvojoj banci npr. za naš slučaj oko 200 novčanih jedinica, a kada gubiš, gubiš u stvari samo svoj početni ulog.
Relativno dobri tiperi mogu izvući dobar profit.
Назад на врх Go down
milosav

milosav


Број порука : 2
Join date : 08.07.2008
Локација : KRUŠEVAC

SISTEM KLADJENJA - NIZ OD 6 DANA Empty
ПорукаНаслов: Re: SISTEM KLADJENJA - NIZ OD 6 DANA   SISTEM KLADJENJA - NIZ OD 6 DANA EmptyTue Jul 15, 2008 10:13 pm

Znam da je sve, skoro sve što je u vezi klađenjem izmišljeno, ali mislim da je red kada se nešto od nekoga prepiše do detalja da se naglasi koji je to izvor ili to isto napisati svojim rečima., sa nekim izmenama. da ne bude u potpunosti 100% kao originalni tekst. Mislim da sam u pravu? Sve ovo sa ovim sistemima prepisano je sa jednog bosanskog sajta .



Koliko je da kažem glupo sve prepisati je rečenica u jednom delu članka gde se kaže:
"Vjerovatno ste i primijetili da naši mjesečni pobjednici u "singlu dana" imaju veliki postotak prolaznosti svojih tipova. Kladeći se na ovaj način lagano ali sigurno multipliciramo svoje dobitke vodeći računa i o banci."

A na ovom sajtu nema još nijednog mesečnog pobednika. Na koga da se ugledamo?????
Назад на врх Go down
 
SISTEM KLADJENJA - NIZ OD 6 DANA
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» SISTEM TRI NAPRIJED, DVA NAZAD
» Tip - Dana
» SINGL PET DANA ZA REDOM - PROVJERA BANKE

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Srbijatip :: Kladionica :: Najbolje igranje-
Скочи на: